Jak usunąć makijaż permanentny laserem?
Makijaż permanentny to obecnie topowy zabieg w ofercie wielu gabinetów kosmetycznych.
Idealny kształt brwi, oko wyeksponowane nienaganną kreską czy brak konieczności poprawiania makijażu ust w ciągu dnia to marzenie wielu aktywnych kobiet, które chętnie oszczędzają cenne minuty porannego makijażu
Laserowe usuwanie makijażu permanentnego - czy jest bezpieczne?
A co jeśli z upływem czasu zmieniają się rysy twarzy, moda lub dopada nas zwyczajna chęć zmiany i makijaż permanentny wymaga korekty? Decydując się na wykonanie makijażu permanentnego zawsze musimy brać pod uwagę tę ewentualność - kiedyś trzeba będzie częściowo wywabić wprowadzony do skóry pigment lub całkowicie go usunąć.
Najskuteczniejszą metodą usuwania makijażu permanentnego są zabiegi z wykorzystaniem lasera. W swojej praktyce dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska stosuje laser pikosekundowy. Łączy on trzy długości fali, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie rozbić pigment w dowolnym kolorze.
Zabiegi z wykorzystaniem lasera pikosekundowego
Zabiegi laserowego usuwania makijażu permanentnego z wykorzystaniem lasera pikosekundowego to także synonim bezpieczeństwa, barwnik rozbijany jest w drobny pył, dzięki czemu jest znacznie łatwiej usuwany z organizmu, a sam laser działa w oparciu o efekt fotomechaniczny, a nie termiczny, dzięki czemu bardzo mocno ogranicza ryzyko przegrzania skóry.
Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.
Bez względu na to, czy chcemy całkowicie usunąć makijaż permanentny czy też wywabić pigment w stopniu umożliwiającym wykonanie korekty, decydując się na laser pikosekundowy wybieramy połączenie efektywności i bezpieczeństwa, które pozwala na znaczne zwiększenie komfortu zabiegu przy jednoczesnym skróceniu całego okresu terapii.
Umów wizytę